Marius Aliman: ”Am început repararea drumurilor din Deveselu, în zona unde am finalizat rețeaua de gaz”

Date:

Autoritățile locale din comuna Deveselu, reprezentate de tânărul edil Marius Aliman, au început o serie de lucrări pentru refacerea infrastructurii rutiere din localitate, acolo unde au fost finalizate lucrările la rețeaua de gaz. Refacerea carosabilului a debutat în Deveselu și va continua și în Comanca.

Marius Aliman dă asigurări că drumurile afectate vor fi readuse la standard bun de circulație până la sărbători:

Am început repararea drumurilor din Deveselu, în zona unde am finalizat rețeaua de gaz. Continuăm lucrările și în Comanca, pentru a îmbunătăți infrastructura rutieră din toată comuna. Până la sărbători, cele mai problematice drumuri vor fi aduse la un standard bun de circulație. Mulțumesc pentru înțelegere și pentru sprijin!” a transmis edilul din Deveselu.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Share post:

Subscribe

spot_imgspot_img

Popular

More like this
Related